لینک


 مراسمی بمنظور تجلیل از پاکبانان به همت شهرداری  و شورای اسلامی شهر قائم شهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ،  به منظور تقدیر و تکریم جایگاه ارزشمند پاکبانان، مراسمی به همت شهرداری و شورای اسلامی قائم شهر در روز یکشنبه مورخ ۲۲ اسفند ماه سال جاری با حضور احمدی رییس به همراه تنی چند از اعضای شورای اسلامی قائم شهر، رحیمی شهردار قائم شهر، معاونین و مدیران شهرداری به همراه پاکبانان در سالن آمفی تئاتر شهرداری برگزار شد .

در این مراسم احمدی رییس شورای اسلامی شهر طی سخنانی  شأن کارگر را بسیار والا دانست و از تلاش و عزم جدی شورای اسلامی و شهرداری قائم شهر در حل مسائل و مشکلات کارگری ابراز امیدواری کرد و با اشاره به امانتداری و صداقت پاکبانان نمونه قائم شهری که درتلاش شبانه روزی و پاکسازی، لایروبی سطح شهر بودند از آنان تجلیل و قدردانی نمود و خواستار ارج نهادن به پاکبانان و خادمین شهرداری از سوی تمامی شهروندان شد.

در ادامه مراسم شهردار قائم شهر اذعان داشت: پاکبانان سختکوش با تلاش صادقانه خویش پاکیزگی شهر را رقم می زنند و با از جان گذشتگی خستگی ناپذیر خود شهر سالم ، پاکیزه و زیبا را برای شهر به ارمغان می آورند.
وی پاکیزگی و  نظافت محیط شهری را جزء ملزومات هر شهری دانست و با اشاره به ضرورت رسیدگی به مسایل رفاهی این قشر زحمتکش شهرداری گفت : اجازه نخواهیم داد در مجموعه شهرداری قائم شهر در حق کارگران و پاکبانان اجحافی صورت گیرد.
رحیمی در خاتمه از همت و همدلی شورای اسلامی شهر در رسیدگی به مشکلات کارگران اشاره کرد و اظهار داشت: افتخار می کنم در کنار اعضای شورای اسلامی شهری هستم که اصلی ترین دغدغه شان حل مسایل کارگری است.

شایان ذکر است در خاتمه این مراسم از پاکبانان با اهدای هدایای تجلیل بعمل آمد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group