لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در روز شنبه مورخ 14 اسفند ماه سال جاری ، مسئولین شهری از روند اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح جانبازان بازدید نمودند.

در این بازدید محمدی فرماندار قائم شهر، عمویی بخشدار قائم شهر ، احمدی ریاست و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان سرهنگ مرادی به اتفاق رحیمی شهردار و تیم فنی شهرداری قائم شهر حضور داشتند.

مهندس رحیمی شهردار ضمن برشمردن ابعادمختلف این طرح افزوداز نخستین روزهای آغاز عملیات اجرایی این پروژه عظیم که قریب به یکماه و اندی است تمام تلاش جانب و همکاران زیرمجموعه به تسریع و اتمام هرچه زودتر این طرح بنا شده و به جرات میتوان گفت که حتی یک روز هم پروژه تعطیل نبوده است.

مهندس رحیمی با اشاره به تمهیدات پیش بینی شده بر روانسازی ترافیکی این منطقه مضافا از همت و عزم مدیریت شهری بر تکمیل و سرعت در اجرای این طرح گفت و تاکید کرد با همت و تلاش مدیریت شهری و با لطف و مدد پروردگار در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این طرح عظیم خواهیم بود.

مهندس محمدی فرماندار نیز با ابراز خرسندی از روند اجرای پروژه خاطر نشان کردبازدید امروز در ادامه تاکیدات و پیگیریهای مهندس نبیان معاونت محترم امور عمرانی استانداری مازندران که الحمدالله و المنه اقدام مهندس رحیمی را اقدامی جهادی گونه توصیف کردند صورت گرفته و بنده نیز از اقدامات عمرانی ایشان قدردانی میکنم .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group