لینک

به منظور گرامیداشت مقام والای شهیدان سردیس سردار شهید قربان کهنسال فرمانده گردان امام محمد باقر(ع) لشکر۲۵کربلا ، توسط شهرداری قائم شهر در ابتدای خیابان چشمه سر رونمایی خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر،به منظور گرامیداشت مقام والای شهیدان سردیس سردار شهید قربان کهنسال فرمانده گردان امام محمد باقر(ع) لشکر۲۵کربلا ، توسط شهرداری قائم شهر در ابتدای خیابان چشمه سر رونمایی خواهد شد.
مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای  جنگ تحمیلی وبیش از ۱۰۰۰ شهید قائم شهر خاطر نشان کرد :عزت ، استقلال و امنیت کشور مرهون شهدا و خانواده شهداست .
وی اظهار داشت: جامعه وظیفه قدردانی از خانواده شهدا و یادآوری یاد شهدا را دارد، ما همواره باید تکریم به خانواده شهدا را در دستور کار خود قرار دهیم و در این راه نگاه ارزشمندانه همراه با تبیین راه شهدا بسیار با ارزش خواهد بود.
خاطرنشان می شود که پاسدار شهید ، قربان کهنسال در ۲۷ بهمن ۶۴ در سن ۲۸ سالگی درمنطقه عملیاتی  فاو به شهادت رسید .
روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group