لینک

مهندس نبیان و مهندس عسگری در روز جمعه مورخ 95/12/13 از پروژه بزرگ تقاطع غیر هم سطح جانبازان دیدن نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر،مقارن با ساعت ۱۲ظهر روز جمعه ۱۳,اسفند سالجاری مهندس نبیان معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، مهندس نوروزی مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران ، مهندس عسگری مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران در معیت مهندس رحیمی شهردار مهندس مهدیزاده معاونت فنی و عمرانی شهرداری و تیم فنی پروژه تقاطع جانبازان از روند و چگونگی این پروژه بزرگ دیدن نمود.

مهندس نبیان از اقدام جهادی گونه تیم شهرداری و از خدمات درخور توجه مهندس رحیمی و نظارت و پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر قدردانی کرد و افزودامیدوارم با عملکرد خوب و شایسته شهرداری بخصوص مدیر ارشد شهرداری مهندس رحیمی بتوانیم از این پروژه بزرگ در کمترین زمان ممکن بهره برداری کنیم.

مهندس عسگری ضمن تبریک به تیم فنی پروژه بخصوص مهندس رحیمی شهردار درخصوص پروژه های متعدد شهری و خدمات متفاوت به شهروندان و سرعت تقاطع تاکید داشتامیدوارم تمهیدات لازم بمنظور روانسازی ترافیکی مسیر ترانزیتی در ایام پایانی سال و سال جدید اندیشیده شود.

مهندس رحیمی شهردار نیز ضمن قدردانی از حضور مدیر کل دفتر شهری و دغدغه های مدیریت ارشد شهری استان خاطر نشان کردهمه تلاش بنده و پرسنل شهرداری بخصوص تیم فنی پروژه بر سرعت عملیات اجرایی طبق زمانبندی اعلامی می باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group