لینک


برای خرید و نصب لوازم بازی کودکان دراین پارکها ، بالغ بر یک ۸۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، ۲ مجموعه بازی پلی اتیلن درپارک های ولیعصر و سیاهرود در آستانه سال جدید نصب خواهد شد.
مهندس رحیمی شهردار قائم شهر در این خصوص اذعان داشت: در راستای تجهیز پارک های سطح شهر این شهرداری اقدام به خرید و نصب دو مجموعه بازی پلی اتیلن کرده است.
وی اظهار کرد: این مجموعه با هدف استاندارد سازی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی برای کودکان ، مجموعه بازی نصب خواهد شد و مطمئناً نقش زیادی در جذب خانواده ها برای حضور در پارک ها و استفاده فرزندانشان از وسائل بازی جدید استاندارد دارد.
شهردارقائم شهر افزود: امیدواریم که شهروندان فهیم و کودکان عزیز در حفظ و نگهداری وسایل کوشا باشند تا با آرامش کامل بتوانند اوقات خوبی را سپری کنند.
رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: برای خرید و نصب لوازم بازی کودکان دراین پارکها رقمی بالغ بر ۸۵۰ میلیون ریال هزینه شده است .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group