لینک


مهندس رحیمی شهردار قائم شهر از ساماندهی دستفروشان در ایام پایانی سال خبر داد.


 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، شهردار قائم شهر یکی از معضلات شهرهای شمالی بخصوص قائم شهر را حضور پرتعداد و پرشمار دستفروشان در نقاط مختلف شهر دانست و افزود: هرساله در اواخر سال به دلیل فرارسیدن ایام نوروز و حضور پرشمار گردشگران و مسافرین نوروزی در این شهر شاهد فعالیت بیشتری از سوی دستفروشان هستیم که نیاز است این امر به نوعی ساماندهی شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد : مساحتی که شهرداری قائم شهر در ساختمان نگین شمال  در اختیار دستفروشان قرار خواهد داد شامل  3500 متر مربع از طبقه اول این مجتمع به همراه 5000 متر مربع از فضای پارکینگ در طبقه زیرین که گنجایش بیش از 600 خوردو را داراست. در این مجموعه به تعداد 360 نفر از دستفروشان ساماندهی خواهند شد.
رحیمی اظهار داشت: این طرح نخستین بار است که در قائم شهر به صورت متمرکز انجام خواهد شد.
وی اذعان داشت: ساماندهی دستفروشان در راستای بهبود ترافیک شهری و عبور و مرور شهروندان در پایان سال و همچنین ایجاد فضایی مناسب جهت تهیه اقلام و مایحتاج شب عید برای خانواده ها می باشد .
شهردار قائم شهر در خاتمه یادآور شد: برابر ماده 55 قانون شهرداریها و با توجه به اقدامات و تمهیدات لازم و صرف هزینه های زیاد جهت تامین فضای مناسب برای دستفروشان، انتظار میرود دستفروشان محترم و همشهریان عزیز با ما همکاری لازم را داشته  و هرگونه بساط در این ایام در سطح شهر ممنوع بوده که در صورت مشاهده با خاطیان برخورد خواهد شد.
شایان ذکر است دستفروشان قائم شهر از روز یکشنبه مورخ 15 اسفند 95 از ساعت 8 صبح تا 22 شب در طبقه اول پاساژ نگین شمال تا پایان سال جاری مستقر خواهند شد و اقلامی شامل پوشاک – کفش – کیف و اجناس شب عید را به شهروندان عرضه می دارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group