لینک


مراسم عطر افشانی به همراه کاشت گل و نهال در گلزارهای شهدای قائم شهر در آستانه عید نوروز با حضور  شهردار و مسئولین شهرداری برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در آستانه ورود به سال جدید شهرداری قائم شهر اقدام به کاشت نهال ، گل و گیاه در بقاع متبرکه و گلزارهای مطهر شهدا را خواهد نمود.
این اقدام فرهنگی و با ارزش شهرداری قائم شهر در جهت بیعت با آرمانهای والای شهدا و فراهم آوردن فضایی دلنشین برای خانواده ها خواهد بود.
از جمله اماکن متبرکه ای که شامل این طرح می باشند را  می توان به  آرمگاه سید ملال در ابتدای جاده بابل – سید نظام الدین در خیابان جمنان– امام زاده اسماعیل در خیابان چشمه سر و امام زاده صالح کوچکسرا اشاره کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group