لینک

جلسه ای در روز یکشنبه مورخ هشتم اسفند ماه سال جاری در راستای اجرای ابلاغیه اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران و با موضوع برنامه ریزی و استقبال مسافرین نوروز ۹۶ با حضور مسئولین و مدیران شهرداری در دفتر معاونت خدمات شهری برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، جلسه ای در روز یکشنبه مورخ هشتم اسفند ماه سال جاری در راستای اجرای ابلاغیه اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران و با موضوع برنامه ریزی و استقبال مسافرین نوروز ۹۶ با حضور مسئولین و مدیران شهرداری در دفتر معاونت خدمات شهری برگزار گردید.
 در این نشست ضمن توجه به این موضوع که قائم شهر به دلیل موقعیت استراتژیکی که در شمال کشور دارد یکی از مهمترین شهرهای استان مازندران محسوب می‌شود و جزء پرترددترین وهمچنین محور مواصلاتی استان نیز می باشد به همین دلیل همه ساله پذیرای مهمانان زیادی است. در این جلسه تاکید شد که باید بتوانیم با تعامل بهتر و بیشتر و با توجه به برنامه های پیش بینی شده و مدون، خدمات بهتری را به شهروندان و مسافرین ارائه نماییم.
گفتنی است این جلسه در حوزه های مختلف اعم از امداد و نجات- حوزه عمران- حوزه زیباسازی-حوزه خدمات شهری - حوزه پارکها و فضای سبز - حوزه حفاظت و حراست و حوزه روابط عمومی مطرح شد. در این جلسه مقرر گردید تا همه حوزه ها همکاری لازم را با حوزه خدمات شهری جهت ارائه بهترین خدمات به شهروندان و مسافرین داشته باشند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group