لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، به مناسبت فرارسیدن شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) ، المان هایی به منظور حفظ و ارج نهادن به ایام عزاداری فاطمیه و تأکید بزرگان دین نسبت به حفظ شئونات این ایام ، در سطح شهر قائم شهر نصب گردید.

   از گريه عرش ، آسمان دريا شد                       يك قطره چكيد و مثل عاشورا شد

با شال عزا مرد غريبي مي گفت                           ايام عزاي مادرم زهرا شد

شهردار قائم شهر از نصب نمادهای فلزی مزین به نام بانوی دوعالم، به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در شهر قائم شهرخبرداد.

رضا رحیمی شهردار قائم شهر ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سوگواری بانوی دو عالم فاطمه زهرا (س)، اظهار داشت: شهر در ایام سوگواری این بانوی اسوه، سیاهپوش خواهد شد و همه نهادها و اقشار مختلف مردم با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا فضایی متناسب و درخور شأن این بانوی گرامی به وجود بیاورند.

وی از برگزاری عزاداری ویژه این ایام خبر داد و اظهار داشت مراسم ویژه این ایام در روز پنجشنبه مورخ 12 اسفند ماه سال جاری در ساعت 20 شب در حسینیه عاشقان ثارالله و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group