لینک


آیین تکریم و تجلیل از غلامان و پیرغلامان اباعبدالله‌الحسین (ع) ،شامگاه امروز یکشنبه هشتم اسفند ماه سالجاری برگزار و ارادتمندان اهل بیت (ع) عصمت و طهارت و مکتب حسینی در آستانه شهادت دخت نبی مکرم اسلام تکریم و تجلیل شدند.


در این آیین که با حضور حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و خطیب جمعه قائم شهر،مهندس رحیمی شهردار قائمشهر،مهندس احمدی گرجی ریاست شورای اسلامی شهر قائم شهر ،تنی چند از اعضای شورای اسلامی و مسئولین شهرستانی برگزار شد از پیرغلامان و ذاکرین اهل بیت عصمت و طهارت تجلیل شد.
مهندس رحیمی شهردار قائم شهر در خصوص برگزاری این قبیل مراسمات گفت: برای پیرغلامان و خادمین معصومین (ع) همین بس که خداوند آنها را لیاقت داده که به عنوان خادم ارباب دو عالم امام حسین (ع) از آنها یاد شود.
 
وی افزود: ستایشگران اهل بیت و مداحان کسانی هستند که عمر خود را برای ترویج فرهنگ عاشورای حسینی و بیان فضائل اهل بیت(ع) سپری می‌کنند.
شهردار قائم شهر افزود:  فرهنگ عاشورایی با زندگی مردم  این دیار عجین بوده و جزو جدا نشدنی از مردم است که ان‌شاءالله بتوانیم در این عرصه توفیق داشته باشیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group