لینک

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، عصر روز یکشنبه هشتم اسفند ماه سال جاری، مهندس رحیمی و معاونت فنی و عمرانی مهندس مهدی زاده با توجه به اهمیت اجرای پروژه میدان جانبازان از نزدیک با چگونگی پیشرفت اجرای این طرح عمرانی بزرگ دیدن کردند.

دراین بازدید رحیمی ضمن خسته نباشید وقدردانی از عوامل و کارگران پیمانکار مربوطه تاکید کرد:تسریع در اجرای این طرح موجبات شادی مردم و کاهش حجم ترافیک این منطقه از شهر خواهد بود.

وی روند اجرای تقاطع غیرهمسطح جانبازان را خوب ارزیابی کرد و افزود:به حول و قوه الهی و با کمک و مدد شهروندان خوب و فهیم این شهر بزودی شاهد بهره برداری از این طرح بزرگ خواهیم بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group