لینک

به گزارش روابط عمومی قائم شهر،به منظور گرامیداشت مقام والای شهیدان سردیس شهید محمد بلباسی ،اولین شهید مدافع حرم شهرستان قائمشهر ، توسط شهرداری قائم شهر در انتهای خیابان نیما  نصب و رونمایی خواهد شد.

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای  جنگ تحمیلی، امیران، سرداران وبیش از 1000 شهید قائم شهر خاطر نشان کرد : بر خود فرض واجب میدانم که از زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء بخصوص شهید مدافع حرم شهید بلباسی ،خدمت ناچیزی به اعتلای مقام بلند شهدا کرده باشیم .

وی تاکید کرد: بر خود می بالیم که در جامعه ای رشد کرده و زندگی می کنیم که عطر و بوی شهداء در کوچه کوچه های شهرمان پیچیده و معنویت حضور این عزیزان ،رنگ و بوی دیگری به زندگی مان بخشیده است.

شایان ذکر است، شهید محمد بلباسی اولین شهید مدافع حرم شهرستان قائمشهر می باشد که در 17 اردیبهشت 95 در دفاع از حرم حضرت زینب (س) در شهرک
خان طومان سوریه به خیل عظیم شهدای مدافع حرم پیوست. از این شهید 4 فرزند به یادگار مانده است.

روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group