لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر،مراسم استقبال از ۷ شهید گمنام در روز شنبه مورخ ۷ اسفند ۹۵ در قائم شهر برگزار شد. در این مراسم رحیمی شهردار قائم شهر به همراه معاونین، مسولین و پرسنل شهرداری، همگام بامردم شهید پرور قائم شهر، مانند همیشه رسم مهمان نوازی را بجای آورده و در این مراسم حضور داشتند .

 

رحیمی در حاشیه این مراسم از حضور بی‌مانند مردم در استقبال و تشییع پیکر مطهر ۷ شهید گمنام تشکر کرد و با اشاره به اینکه حضور شهدای گمنام در شهرمان باعث ایجاد فضای معنوی در جامعه شده‌است  اذعان داشت بی‌شک این حضور و شکوه نعمتی است که باید شکر آنرا به‌جای آورد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group