لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، صبح روز چهارشنبه مورخ چهارم اسفند ماه سال جاری حاج رضا رحیمی شهردار و هیئت همراه به دیدار فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان قائم شهر سرهنگ محمد ولی مرادی رفتند.

در این دیدار رحیمی ضمن تبریک به دلیل انتصاب ایشان به عنوان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان قائم شهر، اظهار داشت با توجه به این که ما دارای هدف مشترکی هستیم و آن ارائه خدمات بهتر به شهروندان است، امیدواریم کما فی سابق شاهد تعامل هرچه بیشتر بین شهرداری و نیروی انتظامی باشیم.

وی در پایان نیز آمادگی خود را برای همراهی بیشتر با نیروی انتظامی اعلام کرد و از زحمات و تلاش شبانه روزی پرنسل شریف نیروی انتظامی تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه فرمانده جدید نیروی انتظامی رویکرد خود با شهرداری را مثبت و مهم عنوان کرد و افزود: با توجه به این که ما دارای هدف مشترکی هستیم و آن ارائه خدمات بهتر به شهروندان است، در تعامل بودن با شهرداری را در دستور کار خود قرار داده ایم و تاکنون نتایج خیلی خوبی بدست آورده ایم و امیدواریم این تعامل، همراهی و همکاری همچون گذشته ادامه داشته باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group