لینک

بیست و دوم بهمن، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران است از این رو هر گاه و هر جا که از پیروزی ۲۲ بهمن یادی و نامی آورده می شود، چهره ی شهید و نقش خونین شهادت، در برابر چشم ها پدیدار می گردد.

در این راستا در روز جمعه مصادف با یوم الله ۲۲بهمن ماه، مهندس رحیمی شهردار قائم شهر و کلیه پرسنل شهرداری، همگام با مردم و مسئولین، برای بیعت دوباره با امام راحل و آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی ، ضمن تجمع در عمارت شهرداری به سمت حسینه عاشقان حرکت نمودند تا در این گردهمایی عظیم و مردمی شرکت نمایند و مثل سالهای گذشته حمایت و اقتدار خود را به جهانیان ثابت کنند.

رحیمی در حاشیه این راهپیمایی پرشور برهمت والا و اراده آهنین مردم انقلابی و همیشه در صحنه درود فرستاد و اذعان داشت امروز باردیگر با قدمهای استوار شما تجدید بیعتی با آرمان های امام (ره)و رهبری و شهدای ایران اسلامی بستیم و افتخار دیگری در دفتر خاطرات زرین انقلاب به ثبت رساندید. درود بر غیرت شما که با حضور خود نمایشی وصف ناپذیر از قدرت عظیم ایران و ایرانی را به تصویر کشیدید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group