لینک

هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند. بهمن همیشه در راه است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، به مناسبت فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی (۲۲ بهمن)، طلیعه ی آزادی ملت، آقای عارف رضایی یکی از رانندگان محترم شهرداری قائم شهر، حد فاصل امام زاده یحیی ساری تا عمارت شهرداری قائم شهر را بدون توقف و با در دست داشتن پرچم مقدس کشورمان و در میان استقبال مردم و مسئولین دوید و آنرا به روح بلند شهدای آتش نشان تقدیم کرد.

در پایان این حرکت نمادین ، مهندس رحیمی، شهردار ورزشکار و ورزش دوست در عمارت شهرداری با آویختن حلقه گل بر گردن این دونده گرامی از ایشان تقدیر بعمل آورد و خواستار تداوم این گونه فعالیت های ورزشی در راستای ترویج ارزشهای نظام و انقلاب شدند.

 

photo_2017-02-07_13-12-32

DSC_0083

DSC_0102

DSC_0131

DSC_0136

DSC_0146

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group