لینک

مقارن با بیستمین روز از بهمن ماه 95 ، بهره برداری از چمن مصنوعی کوچکسرا و بزرگترین پرچم ایستاده در استان مازندران به همراه ایستگاه 5 آتش نشانی با حضور مسئولین شهری و استانی  برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، از 3 پروژه (بهره برداری بزرگترین پرچم ایستاده استان مازندران به تعداد 3 عدد -  بهره برداری از چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچکسرا- احداث ایستگاه 5 آتش نشانی به یاد شهدای آتش نشان ) در روز چهارشنبه مورخ 20/11/95 با حضور حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب قائم شهر،دکتر رضیان نماینده محترم مردم قائم شهر، سوادکوه سوادکوه شمالی، جویبار، سیمرغ در مجلس شورای اسلامی ، احمدی رئیس و تنی چند از اعضای محترم شورای اسلامی شهر، مهندس رحیمی شهردار قائم شهر، مدیران و  مسئولین شهری ، معاونین ، مدیران و پرسنل شهرداری بهره برداری شد.

 

اختتامیه مراسم آئین افتتاح 11 پروژه شهرداری با هزینه ای بالغ بر 260 میلیارد ریال.

 

دکتر رضیان ضمن عرض تشکر و خیرمقدم به حضار و تبریکات فراوان به یوم برکت ایام الله دهه فجر، افتتاح این ایستگاه را به فال نیک گرفت و از این عزیزان آتش نشان و پرسنل زحمتکش شهرداری تقدیر وتشکر کرد.

 

وی در ادامه اظهار داشت : انقلاب اسلامی برکات زیادی برای نظام داشته است هم مادی هم معنوی و در این مدت دهه فجر شاهد برکات زیاد آن بوده ایم، این نظام با درایت مقام معظم رهبری و حضور پررنگ مردم، همیشه در مقابل بدخواهان ایستادگی کرده است .

 

وی خاطر نشان کرد با توجه به برنامه هایی که وجود دارد آینده روشنی در انتظار ما خواهد بود . ما باید به بحث اقتصاد مقاومتی توجه ویژه ای داشته باشیم  و به فرمایشات مقام معظم رهبری که همان اقدام و عمل است جامع عمل بپوشانیم . اقداماتی که امروز یقینا بابضاعت اندک از طرف شهرداری صورت گرفته و باید جدی گرفته شود و بطور مستمر ادامه پیدا کند.

 

در خاتمه دکتر رضیان ضمن تقدیر از همراهی و همکاری ابوشهیدین حضرت آیت الله معلمی از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر و پرسنل خدوم و زحمتکش آتش نشانی به سبب اجرائی شدن این پروژه (ایستگاه شماره 5) تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشتند امیدواریم شاهد به ثمر نشستن پروژه هایی که در دست اقدام است ،باشیم  تا بتوانیم از شرمندگی مردم در بیائیم و اعتماد آنها را به خود جلب کنیم.

 

احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر، ضمن تبریک دهه مبارک فجر، یاد و خاطره امام شهدای گرانقدر و همچنین شهدای پلاسکو و شهدای آتشنشانی که جان خود را فدای هم نوعان خود کرده اند را گرامی داشت.

 

وی اظهار داشت :  از جمله نگاه هایی که در مدیریت و حاکمیت نظام می باشد این است که بتوانیم در وضعیت حاضر و با توجه به شرایط کنونی کشور، روحیه جهادی و مدیریت جهادی را پیاده کنیم ، در این شرایط است فعل خواستن محقق خواهد شد و آنچه را که امروز شاهد آن هستیم تجلی فرمایشات گرانقدر مقام معظم رهبری است.

 

ایشان خاطر نشان کردند که در عرض کمتر از 2 ماه پروژه احداث ایستگاه آتش نشانی کلنگ خورده و به بهره برداری رسیده است . موقعیت و اهمیت مکانی این پروژه بدین گونه است که: در مجاورت 2 پروژه تجاری نگین و ساختمان پزشکان قرار دارد و از جهتی کارخانه نساجی و دستگاه های دولتی نیز د همجواری این ایستگاه واقع شده اند.

 

وی افزود: ایستگاه آتشنشانی مانند فوریتهای پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. این ایستگاه نشاندهنده درایت و تدبیری است در پس آن نهفته و باید بخاط ایجاد این شرایط و واقع شدن در این موقعیت مکانی از شهردار و سازمان آتش نشانی تشکر نمود.

 

احمدی در ادامه در خصوص خرید کارخانه نساجی شماره 1 خاطر نشان کرد ، این پروژه در مدت زمانی  3 ماهه که با تلاش شهردار و همکاران ما در شهرداری با شرکت در  یک مزایده عمومی در تهران خریداری شد  و آورد بزرگی برای شهر و شهروندان ما محسوب می شود.  موقعیت این کارخانه با توجه به وجود آن در مرکز شهر فضای تقریبی 6 هکتاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . اگر بخش خصوصی این پروژه را میگرفت قطعا ما شاهد ساخت و سازهای تجاری و غیره در آن می شدیم اما با خریداری کردن این کارخانه توسط شهرداری و با توجه به درایت و مدیریتی که شهردار قائم شهر به خرج داده اند این کارخانه برای مردم خریداری شد و  امیدواریم شاهد امکانات رفاهی برای شهروندان باشیم و شاهد عالیقاپوی دیگری در این مکان برای مردم باشیم.

 

ایشان در خاتمه از شهردار بخاطر همت بلندشان و همه زحماتی که در این مدت کشیده اند تشکر و قدردانی نمودند و اظهار داشتند خرید نساجی برگ زرینی است بر زحمات و تلاشهای بی وقفه و شبانه روزی شما و پرسنل زحمتکش شهرداری و این تلاشها نشان دهند ارادت قلبی شما پرسنل شهرداری به مردم است.

 

ایشان با بیان این موضوع که برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی این مسئله را در وجود و جانمان تداعی می کند که تنها راه اینکه ما بتوانیم بهترین خدمت را داشته باشیم وحدت کلمه و همبستگی و اتحاد است و به لباس و جایگاه نیست.  

 

در ادامه دریابیگی دبیر تشکیلات خانه کارگر استان مازندران ، نماینده محترم کارگران در استان مازندران و عضو شورای شهر، ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر، به نمایندگی از طرف کارگران سخنان خود را در 3 محوربیان داشت:

 

ایشان در ابتدا از زحمات دلسوزانه ، صادقانه ، مدبرانه ، مخلصانه ، مظلومانه و غریبانه شهرداری قائم شهر تشکر کرد و اظهار داشت چون در این مقطع  و شرایط مالی و به دلیل اینکه منابع مالی شهرداری ها بسیار کم است ، شهردار علم سازندگی را بدوش کشیده و با دستان خالی،  مظلومانه مشغول به کار هستند و به ایشان  دستمریزاد گفتند.

 

در ادامه با بیان این موضوع که چشم همه مردم شهر به کارخانه نساجی قائم شهر بود و در مازندارن همه خصوصی سازی تبدیل به ویرانه شده اما در این برهه با هم نشینی و مشورت با تمام مسئولین  شهری و اعضای محترم شورای شهر و شهردار که خود کارگر و نیز رئیس شورای اسلامی کار شهرداری قائم شهر است با هماهنگی دلسوزانه و صادقانه امام جمعه محترم قائم شهر فرماندار و 2 نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و با توجه به اصل 44 قانون اساسی که یکی از استوانه های قوانین کشور است بر این مسئله پافشاری کرده و نگذاشته اند این کارخانه به دست ثروتمندان بیافتدو برای مردم خریداری شد.

 

در خاتمه صحبت خود را با کارگران و کارکنان نساجی شماره 1 نمودند و بیان داشتند :

 

امروز کارفرمای شما شخص شهردار و شورای اسلامی شهر نیست کارفرمای شما مردم شریف ومتدین این شهر هستند و این انتظار از شما می رود تا کار، تلاش ، ایثار ،تولید، اشتغال  را سرلوحه کار خود قرار دهید و با امید به اینکه این کارخانه برندی شناخته شود در سراسر کشور. امیدواریم کارخانه نساجی به جایی برسد که هم در آن تولید و هم ایجاد اشغال شود تا ما شاهد  شهری آباد و سازنده و پویا و خوشحال باشیم.

 

در پایان این مراسم با تقدیم شاخه گل به آتش نشانها ، یاد و خاطره شهدای پلاسکو را زنده نگه داشتند.

 

لازم به ذکر است رحیمی با اشاره به این موضع که شهرداری قائم شهر اولین شهرداری بوده که در کل کشور یک ایستگاه آتش نشانی را به نام شهدای آتش نشان ساختمان نامگذاری و مورد بهره برداری قرار داده است.

 

وی در خاتمه از همکاری صمیمانه مردم با شهرداری تشکر و قدر دانی نمود و اظهار داشت فرصتهایی وجود دارد تا بتوانیم در راستای اهدافمان وکاهش خطرات وحوادث، خدمات ارزنده ای را به شهروندان عزیز ارائه نماییم ودر حد توان با همکاری مسئولین دلسوز شهرستان تلاش خواهیم کرد.

 

مشخصات این پروژه ها به اختصار به شرح زیر می باشد:

 

بهره برداری از چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچکسرا

 

-       مدت زمان اجرای طرح : 12 ماه

 

-       هزینه اجرائی پروژه : 5 میلیارد ریال

 

-       آدرس: خیابان کوچکسرا – جنب آرامگاه

 

بهره برداری از بزرگترین پرچم ایستاده استان مازندران و 3 پرچم دیگر در سطح شهر

 

-       مدت زمان اجرای طرح : 2 ماه

 

-       هزینه اجرایی پروژه : 3 میلیارد ریان

 

-       آدرس : میدان امام و مبادی ورودی و خروجی شهر

 

احداث ایستگاه 5 آتش نشانی ( شهدای آتش نشان)

 

-       مدت زمان اجرای پروژه : 2 ماه

 

-       مساحت اجرایی پروژه : 300 متر مربع

 

-       هزینه اجرایی پروژه : 3 میلیارد ریال

 

-       آدرس : محوطه نساجی شماره1

 

View the embedded image gallery online at:
http://ghaemshahr.ir/index.php/8-news/251-3#sigProIdddddc8a4ea

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group