لینک

همکاران شهرداری قائم شهر بصورت خودجوش کمک های خود را به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال خواهند کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، کارکنان و پرسنل شهرداری قائم شهر ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به بازماندگان زلزله در استان‌های کرمانشاه و ایلام ، در اقدامی خداپسندانه و بصورت خودجوش جهت کمک به زلزله زدگان، اقدام به جمع آوری ۲۰ میلیون ریال پول نقد نمودند که این مبلغ صرف خرید ۵۰ کارتن کنسرو از انواع گوناگون شده که به همت روابط عمومی شهرداری قائم شهر و پرسنل شهرداری به جمعیت هلال احمر قائم شهر جهت ارسال تحویل داده شده است.

شایان ذکر است شهرداری قائم شهرآمادگی خود را در اعزام نیروی انسانی به آن منطقه اعلام داشته و حداکثر توان خود را برای امداد و خدمات رسانی به مردم زلزله زده غرب کشور انجام خواهد داد .

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group