لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، پایگاه مقاومت و امور ورزشی شهرداری قائم شهر به مناسبت هفته بسیج، در روز دوشنبه مورخ۲۲ آبان سال جاری اقدام به برگزاری مسابقات فوتسال، تیراندازی و فوتبال دستی در قالب لیگ، بین کارکنان شهرداری نموده است.

در این دوره از مسابقات در رشته فوتسال ۱۶ تیم از واحدها و سازمانهای وابسته حضور دارند که بصورت دوره ای با هم رقابت خواهند نمود.

گفتنی است تیمهای روابط عمومی - مالی کارگزینی- ممیزی املاک- فضای سبز- امور امانی- شورای اسلامی شهر- تاکسیرانی- رانندگان استیجاری- شهرسازی- دفتر فنی – سازمان عمران- درآمد- خدمات شهری – سدمعبر - آتش نشانی ۱ و ۲ ، تیمهای حاضر در این دوره از مسابقات هستند.

photo 2017 11 12 10 06 18

 

photo 2017 11 12 10 06 24

 

photo 2017 11 12 10 06 28

 

photo 2017 11 12 10 06 32

 

 

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group