لینک

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمان رحیم

شهروندان فهیم قائمشهر

متبرک شدن شهرمان به نام حضرت ولی عصر (عج) ، فرصت خدمت رسانی به شهروندان محترم را ظل توجه آن حضرت گوارا میسازد. اینجانب بهمن معین پور با کسب  اعتماد از اعضای محترم شورای اسلامی شهر جهت خدمت به مردم شریف انتخاب شده ام  تا به همراه پرسنل

شریف شهرداری ، خدماتی باکیفیت و مناسب برای شهروندان ایجاد سازیم.
بی شک در این مسیر نا هموار ، همواره از نصایح و اندرزهای حضرت ایت الله معلمی ، امام جمعه محترم  بهرمند خواهم شد و بکار خواهم گرفت . پیشتیبانی و هدایت  ارزشمند نمایندگان محترم مجلس و  فرماندار محترم شهرستان جناب آقای مهندس محمدی چراغ راه خواهد بود .
نقش کلیدی در ترسیم خط تحول و تغییر در بستر و سیمای منظر شهری ، پارلمان شهری میباشد که به یاری خداوند متعال و انتخاب شایسته شما مردم فهیم ، نیروهایی کارآزموده تر از بین شایستگان انتخاب گردیده اند وکه انشالله  هم افزایی چشمگیری درحوزه تصمیم سازی ها بوجود خواهد آمد و بنده به اتفاق نیروهای خدوم شهرداری قائمشهر . بستری مناسب برای اجرایی کردن و عملیاتی شدن آن تصمیم ها بوجود خواهیم آورد تا مورد بهرمندی مردم شریف و ولایتمدار قائمشهر قرار گیرد.
از این فرصت استفاده میکنم و از مدیران محترم دستگاههای اجرایی و سازمانهای دولتی و خصوصی  این درخواست را دارم تا با یک عزم جدی جهت رفع مشکلات شهری و حرکت به سوی توسعه مندی شهری ، درکنار یکدیگر تلاش بنماییم .
حتما از تجربه گرانقدر شهرداران محترم دوره های گذشته و نخبگان جامعه مهندسی وفعالان محترم اصناف شریف و مردم علاقمند در مدیریت بهینه بهرمند خواهم شد .
از بزرگوارانی همچون جناب اقای دکتر دادبود – جناب آقای دکتر عنایتی – جناب آقای مهندس عمویی و جناب اقای مهندس رنجبر که همگی از طبع بلند و سعه صدر وسخاوتمندی  فراوانی بهرمندند دعوت میکنم با نقطه نظراتشات ما را یاری نمایند .

 با احترام بهمن معین پور .

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group