لینک

ساماندهی فاضلاب شهری در قائم شهر با جدیت دنبال خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ،
جلسه ای در روز شنبه مورخ ۲۹ مهر ماه سال جاری با محوریت ساماندهی فاضلاب شهری ، با حضور محمدی فرماندار ، دادستان، شیرسوار، عباسی و متانی اعضای شورای اسلامی قائم شهر، رئیس اداره آب و فاضلاب ، رئیس مرکز بهداشت ، مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر ، معاون خدمات شهری و کارشناسان مربوطه در دفتر کار مهندس خنکدار برگزار شد.
مهندس خنکدار اظهار داشت: که همه ادارات در تامین و حفظ سلامتی مردم نقش مهمی بر عهده دارند و لازم است با تعامل و همکاری، در زمینه بهبود وضعیت زیست محیطی مردم گام بردارند.
وی تاکید کرد: برای بهبود وضعیت بهداشتی شهر و شهروندان، فاضلاب های خانگی باید بصورت اصولی و بهداشتی ساماندهی شود و ما از هیچ تلاشی در این خصوص دست بر نخواهیم داشت.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group