لینک

تیم مدیریت شهری و پرسنل زحمتکش شهرداری جهت رفع مشکل آبگرفتگی به سبب بارش شدید باران همچون سنوات گذشته تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر داشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر اظهار داشتند که بمنظور رفاه حال شهروندان در مواقع بارندگی و برای جلوگیری از هرگونه آبگرفتگی ، مجموعه شهرداری بصورت شبانه روز در تلاش هستند .
وی خاطر نشان کرد با توجه به بارش باران شدید در شب گذشته ،  سعی مجموعه ی شهرداری بر این بود تا در حد توان به خواسته های شهروندان رسیدگی و رفع مشکل نماید.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد ، همه نیروهای شهرداری به ویژه نیروهای حوزه خدماتی و آتشنشانی فعالیت و وظایفشان برای خدمات رسانی به مردم در این شرایط خاص مضاعف می شود و این شرایط تنها برای ایجاد آسایش شهروندان می باشد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group