لینک

مراسم بزرگداشت روز کارمند و تجليل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان، با حضور مسوولين و کارکنان ادارات در سالن آمفی تئاتر شهرداری قائم شهر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي شهرداری قائم شهر همزمان با هفته دولت و روز کارمند، در روز سه شنبه هفتم شهريور ماه سال جاری، کارمندان نمونه ادارات شهرستان با حضور آقای قادری فر قائم مقام معاونت علمی فناوری رئیس جمهور ، فرماندار ، مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر ، مسئولین و کارکنان ادارات در سالن آمفی تئاتر شهرداری معرفي و از آنها تجليل بعمل آمد.
خاطر نشان می گردد که این مراسم فرماندار و آقای قادری فر ضمن گرامیداشت هفته دولت و عرض تسلیت بمناسبت سالروز شهادت امام باقر (ع) به ایراد سخن پرداختند.
در حاشیه این مراسم مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر ضمن تبريک روز کارمند و گرامیداشت هفته دولت، از زحمات و تلاش مدیران و کارمندان  شهرداری و شهرستان تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: محيط کارمندي محيط صداقت و کار خالصانه است و بايد تلاش کنيم که هر سال وضعيت کاري خود را بهبود بخشيم و همیشه اخلاق را سرلوحه کار خود قرار داده و در تمام کارهايمان در راستاي منويات و رهنمود های مقام معظم رهبري گام برداریم.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از از مدیران و کارمندان شایسته تقدیر و تجلیل پرداختند.
اسامی کارمندان نمونه شهرداری قائم شهر به شرح زیر می باشد:
خانم سمیه حیدری
آقای حسین تقوی گرجی
آقای اصغر تیرگردون

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group