لینک

مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قائم شهر با قرائت سوگندنامه برگزار شد و اعضای شورا فعالیت خود را در روز چهارشنبه مورخ یکم شهریور ماه سال جاری، آغاز کردند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر؛ در مراسمی با حضور حضرت آیت الله معلمی امام جمعه محترم قائم شهر،  فرماندار دکتر رضیان و دکتر ادیانی نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای جدید شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان ادارات، مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر برگزار شد و شورای جدید فعالیت خود را آغاز کرد.

مهندس رحیمی با تقدیر و تشکر از زحمات شورای اسلامی دوره چهارم، برای اعضای جدید شورای پنجم آرزوی موفقیت و سربلندی نمود و خاطر نشان کرد: اعضای شورای اسلامی جدید شهر با شهرداری باید با یکدیگر در تعامل و همکاری باشند تا مسائل و مشکلات شهر بدون حاشیه بررسی و حل گردد.
شایان ذکر است در خاتمه مراسم تحلیف، اعضای هیئت رئیسه و رئیس این شورا نیز انتخاب می شوند.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group