لینک

به گزارش روابط عمومی قائم شهرسفرای شش کشورکنیا، نیجریه، سنگال، بنین، بروندی، گینه به همراه دکتر عمادی پزشک بدون مرز قائمشهری که خدمات پزشکی بیشماری به مردم کشورهای یادشده ارائه داده امروز یکشنبه مهمان شهردار قائمشهر بوده و از نزدیک با روند پروژه جانبازان آشنا شدند.

شایان ذکر است که پروژه تقاطع غیر همسطح جانبازان با پیشرفت فیزیکی ۸۸ درصد در حال اجراست و درآینده نزدیک مورد بهره برداری و استفاده قرار خواهد گرفت.

سفرای شش کشور آفریقایی در ادامه بازدیدهای خود از پروژه های شهرداری قائمشهر از پروژه احداث بوستان امام رضا(ع) واقع در خیابان آیت الله صالحی مازندرانی نبش کوچه طالقانی دیدن کردند.

در خاتمه، سفرای این ۶ کشور آفریقایی، طی مراسمی که به همت شهرداری و سازمان هلال احمر قائم شهر برپا شده بود از خدمات دکترسیدناصرعمادی پزشک بدون مرز قائمشهری و داوطلب هلال احمر مازندران   ( متخصص پوست و عضو هیات علمی دانشگاه تهران) تجلیل و تقدیر بعمل آوردند.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group