لینک


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، به همت کمیته بانوان و پایگاه مقاومت رهروان ولایت شهرداری قائم شهر در روز چهارشنبه مورخ چهارم مرداد ماه سال جاری و همزمان با ایام دهه مبارک کرامت ، میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و برادر بزرگوارشان امام رضا (ع)، مراسم جشنی با حضور شهردار، معاونین و مدیران شهرداری و بانوان شاغل در شهرداری برگزار گردید.

در این مراسم خانم دکتر صفری مدرس دانشگاه ضمن تبریک دهه مبارک کرامت و ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) سخنانی را در این باب ایراد فرمودند .
ایشان در خاتمه از مهندس رحیمی جهت راه اندازی کارخانه نساجی از طرف تمام بانوان، خواهران و مردم این شهر ، تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه شهردار قائم شهر ضمن تبریک ایام دهه کرامت به حاضرین، به برگزاری این جشن ها و مراسمات  تأکید کرد و اظهار داشت : سیره عملی ائمه اطهار علیهم‌السلام را باید به صورت فرهنگ در تمامی لایه های جامعه مخصوصا جوانان و نوجوانان آموزش داد و همه باید در مسیر آن بزرگواران گام برداریم تا سربلند و پیروز باشیم.
 رحیمی در ادامه گفت:بهترین هدیه به هر خانواده فرزندی نیکو آنهم یک دختر است.
وی به نقش بانوان و همکاران زن در شهرداری و تاثیرگذاری این قشر اشاره کرد و افزود :نمیتوان حضور توام با شعور بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی را نادیده گرفت و بانوان ما با تلاش خود این موضوع را به اثبات رسانیدند.
وی خاطرنشان کرد: نقش بانوان در شهرداری باید مانند نقش آنان در خانواده باشد و همیشه تاثیر گذارو خدمتگذار مردم باشند زیرا خدمت رسانی به شهروندان سبب عزت خواهد شد.
شهردار قائمشهر در ادامه سخنانش اشاره ای به کارخانه نساجی کردند و اظهار داشتند: خرید کارخانه نساجی نشانه بارز و کامل اقتصاد مقاومتی است و ما باید در حفظ آن مجموعه و استوار ماندن  آن کوشا باشیم تا بتوانیم به هدف مطلوب برسیم.
رحیمی افزود : در این زمینه، بحث اشتغال نیز که یک موضوع بسیار مهمی است ، را سرلوحه کارمان قرار داده ایم و هیچگاه از این موضع عقب نمی نشینیم .
رحیمی اظهار داشت نساجی یکی از اصول مورد توجه و مورد علاقه من است که به وجود آن افتخار میکنم. نساجی را از بدنه شهرداری می دانم و باید همیشه پابرجا بماند.
مهندس رحیمی در خاتمه هدیه ای  ویژه  برای بانوانی که دارای فرزند دختر می باشند اختصاص داد.

 شایان ذکر است در این مراسم، برنامه هایی نظیر  نمایش طنز، اجرای زنده گروه موسیقی آئین زندگی و برنامه های دیگر به اجرا درآمد.
در خاتمه بمناسبت ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه از کارکنانی که نام آنها معصومه بوده تقدیر بعمل آمد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group