لینک

در دیدار مشترکی که از سوی نمایندگان وزارت راه و شهرسازی کشور با مهندس رحیمی شهردار قائم شهر صورت گرفت طرفین بر اجرای هر چه سریعترو تعیین تکلیف زمین مربوط به اجراء و احداث آرامستان مرکزی این شهر تاکید کردند.


این بازدید که مقارن با10 صبح روز یکشنبه2 مرداد ماه سال 96باحضور مهندس محفوظی معاونت محترم امور   مجلس واستانهای وزارت راه و شهرسازی، مهندس محمد زاده مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ،مهندس رحیمی شهردار قائمشهر،مدیران ومعاونین راهداری،شهرسازی و شهرداری صورت گرفت.
مهندس رحیمی شهردار قائم شهر درابتدای این بازدید مشترک صورت گرفته ضمن خیر مقدم و خوش آمد گوئی به آقای محفوظی و هیئت  همراه، مضافآ از اهمیت درخواست این شهرداری با توجه به وجود قومیت و فرهنگهای مختلف در این شهرستان یادآور شد وخاطر نشان کرد: مشکل نبود آرامستان مرکزی قائم شهر از گذشته دور در دستور کار بوده که علیرغم پیگیریهای متعدد تاکنون منتج به نتیجه نشد. لهذا این شهرداری در نظر دارد با حمایتهای دولت کریمه این معضل قدیمی را پایان دهد.
مهندس محفوظی نماینده وزارت راه و شهرسازی کل کشور ضمن بررسی نقشه های مصوب دستورات لازم  و ویژه ای را به طرفین اعلام نمود.
 شایان ذکر است طرح احداث و ایجاد آرامستان مرکزی شهرستان قائم شهر با هدف تامین حداقل 2 هکتار اراضی منابع ملی به هیئت محترم دولت ارسال که خوشبختانه در مراحل اخذ موافقت نهائی قرار دارد و در بازدید امروز مقرر گردید شهرداری قائم شهر پیگیریهای لازم و موافقت نهائی جهت تحقق خواسته های مورد بحث صورت دهد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group