لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائمشهر و در سالگرد ارتحال آیت الله صالحی مازندرانی و گرامیداشت شهدای روحانیت این شهر ابوشهیدین آیت الله علی معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و خطیب جمعه این شهر ضمن قدردانی از حضور آحاد مختلف مردم به ابعاد ویژگیهای این روحانی نستوه پرداخت.


آیت الله لاریجانی رئیس قوه قضائیه کشور با بیان برخی فضائل و کرامت انسانی به نقش محبت و توسل به ائمه اطهار اشاره کرد و افزود:محبت به امامان تنها راه سعادت و رسیدن به خداوند است.
وی افزود: دین مبین اسلام و شریعت محمدی روز به روز در جهان مورد قبول فرهنگها و تمدنهای مختلف قرار گرفته و این وعده ای است که حق تعالی درقرآن به آن اشاره کرده است.
پیش از شروع این مراسم مهندس رحیمی شهردار قائمشهر ضمن دیدار با آیت الله لاریجانی ریاست قوه قضائیه در خصوص مسائل شهری مطالبی را مطرح نمودند.
در ادامه شهردار قائمشهر درخواست مطالبه این شهرداری از برخی از دستگاههای دولتی را حضور مقام محترم ریاست قوه قضاییه تقدیم کرد که با دستور مساعد و نگاه ویژه آیت الله لاریجانی مقرر گردید از محل مطالبات دولت کریمه پرداخت گردد.
مهندس رحیمی در خاتمه از اهتمام جناب آقای دکتر ربیع فلاح استاندار معزز مازندران و پیگیریهای مستمر جناب آقای تقوی فرد مدیر کل محترم دادگستری استان نیز قدردانی کرد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group