لینک


انگار فرشتگان نشستندبه بام
نوری زافق هبوط می کردآن شام
پرشدهمه جاعطردل انگیزش،لیک
بر سنگ نوشتند"شهیدگمنام"

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر و به همت پایگاه مقاومت رهروان ولایت این شهرداری ، صبح روز چهارشنبه مورخ بیست و هشتم تیرماه سال جاری و همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق (ع) ،  فضای شهرداری قائم شهر با حضور شهید گمنام دفاع مقدس عطر آگین شد.


 در وداع با شهید گمنام ،مهندس رحیمی  شهردار،سرهنگ یعقوبی فرمانده سپاه ناحیه قائم شهر به همراه کارکنان شهرداری و جمعی از شهروندان حضور داشتند.

در این مراسم که با مداحی و سینه زنی همراه بود، مهندس رحیمی ضمن قدردانی از حضورهمکاران در این مراسم اظهار داشتند: تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدا وظیفه ایست غیر قابل انکار که بر دوش همه ماست.
چراکه این شهدا بودند که با تأسی از حضرت امام حسین (ع)  درس ایثار ، شجاعت ، شهامت را به ما آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رسانیدند و در راه دفاع از اهداف نظام مقدس اسلام جانفشانی نمودند.
ایشان تاکید داشتند: ما باید  پاسدار واقعی ارزشها و اهداف نظام مقدس اسلامی بوده و باشیم، باشد که  توفیق این امر شامل حال ما شود.
سرهنگ ابراهیم یعقوبی فرماندهی سپاه ناحیه قائم شهر ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) ، اظهار داشت:  شهردار جوان و ساعی قائم شهر (مهندس رحیمی)، همیشه و در همه حال با روحیه بسیجی خود در کارهای فرهنگی شهرستان قائم شهر، فضای شهری را دگرگون ساخته و در مراسمات فرهنگی بصورت مستمر در صف اول حضور داشتند .
وی خاطر نشان کرد: شهرداری قائم شهر در سالهای اخیر برای بهتر برگزار شدن مراسمات فرهنگی تلاش چشمگیری داشته است .
ایشان در خاتمه از شهردار و پرسنل شهرداری به جهت برگزاری و حضور در مراسم وداع با این شهید گمنام تقدیر و تشکر نمود.

مجتبی سیفی فرمانده پایگاه مقاومت رهروان ولایت شهرداری قائم شهر، ضمن تقدیر از حضور پرشور و سراسر شعور بسیجیان و همکاران شهرداری در مراسم وداع با شهید گمنام اظهار داشت: اگر این شهدا و ایثارگران نبودند انقلابی که با خون آنان پایه ریزی شد به ثمر نمی نشست و همه باید در مراسم این شهیدان آسمانی شرکت و ادای دین نمایند .

 

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group