لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر،  
به همت پایگاه مقاومت رهروان ولایت شهرداری قائم شهر همایشی با حضور سرگرد ابراهیم نژاد جانشین فرماندهی سپاه ناحیه قائم شهر و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ادارات و سازمانها در تاریخ ۲۱ تیرماه سال جاری در سالن آمفی تاتر شهرداری قائم شهربرگزار شد.


 در این گردهمایی درخصوص مباحثی از قبیل لزوم ارتباط و همکاری همه جانبه بسیج ادارات و سازمانها با یکدیگر،  اجرای منویات مقام معظم رهبری ، برگزاری جلسات مستمر و منظم حلقه صالحین، تاکید بر اقامه نماز جماعت در ادارات و سازمانها ، تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت عموم شهروندان بحث و گفتگو شد.
شایان ذکر است در این نشست مسایل و مشکلات و برنامه های پیش رو بسیجیان  ادارات و سازمانها مورد بررسی قرار گرفت.
مجتبی سیفی فرمانده پایگاه مقاومت رهروان ولایت شهرداری قائم شهر، ضمن تاکید بر موارد ذکر شده ، اعلام داشت که این شهرداری آمادگی لازم جهت برگزاری جلسات منظم و مستمر حلقه های صالحین و همچنین برپایی اردوهای یک روزه بسیجیان را دارد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group