لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر،جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با هدف بررسی اعتبارات تخصیصی تملک دارایی سال 96 این شهرستان برگزار و نحوه توزیع آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


دراین جلسه منصوری فرد دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان و نماینده سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان با بیان اینکه علیرغم مشکلات مالی و کمبود بودجه ،کارهای اساسی و زیربنایی بسیار خوبی در شهرستان انجام شده خواستار اختصاص بودجه به برخی از پروژه های نیمه تمام شهرستان از جمله پروژه تقاطع غیر همسطح جانبازان،پل روگذر شهید عباسپور و ...شد و گفت:خوشحالیم که برخی از دستگاه های دولتی در جهت جذب اعتبارات تخصیصی حداکثر تلاش خودرا بکار میبندند تا بتوانند این اعتبارات جذب شود.
وی از اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی شهر قائم شهر به ویژه تلاش های موثر شهردار این شهر قدرانی کرد و افزود:شهرداری قائم شهر در جذب اعتبارات شهرستانی درسال ۹۵ توانست 100درصد آنرا جذب کند که این موضوع جای خوشحالی و افتخار است که سازمانی چون شهرداری با به روز کردن اطلاعات و برنامه های شهرستانی ،میتواند اعتبارات مربوطه راجذب نماید.
منصوری فرد دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان از اقدامات موثر و درخور توجه مهندس رحیمی بعنوان یک پدیده در اقدامات عمرانی شهر یادکرد و افزود:بی شک در جای جای شهر اقدامات فعال تیم شهرداری به چشم می خورد واین نشان از پویایی وسرزندگی شهروندان است وجریان زندگی را درشهر می توان حس کرد.
محمدی فرماندار شهرستان نیز با تبریک فرا رسیدن 14تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها اظهار داشت:این شهرستان در کسب اعتبارات سال95جزو رتبه های برجسته استانی بوده که برای جذب اعتبارات بیشتر باید مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ازطریق ادارات کل تلاش بیشتری کنند.
فرماندار قائم شهر افزود:این اختصاص در راستای خط و مشی دولت تدبیر و امید و توجه به منویات مقام معظم رهبری در سال96 وبا الویت پروژه های نیمه تمام،الزامات بودجه تعیین گردیده است.
وی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف شهری به خصوص اقدامات شهرداری قائم شهر که در سایه مدیریت خوب و سازنده مهندس رحیمی شهردار این شهر صورت گرفته خاطرنشان کرد:از همه مدیرانی که سعی داشته باتلاش و کوشش خود امید به زندگی بهتر و بیشتررا به مردم تزریق می نمایند سپاسگزارم.
محمدی همچنین خواستار افزایش اعتبارات شهرستان شد تا حداقل بتوان نیازهای شهرستان برای خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم را درحد متعارف رفع نمود.
وی درخاتمه خاطرنشان کرد:باتوجه به جذب اعتبارات صورت گرفته در سال 95توسط شهرداری قائم شهر،این فرمانداری درنظر دارد درسال جدید پروژه های شهرداری قائم شهر را بصورت ویژه مورد توجه قرار دهد،ونگاه ویژه ای نسبت به جذب اعتبارات آن خواهد داشت.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group