لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مهندس رحیمی شهردار قائم شهر و پرسنل شهرداری ، همچون دیگر اقشار مردم ایران و جهان اسلام به دفاع از مردم مظلوم فلسطین پرداختند.

هر ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، پرسنل شهرداری همانند اقشار مختلف جامعه با شرکت در راه پیمایی روز قدس، با مردم مظلوم فلسطین هم صدا شده  و  برائت خود را از رفتار ظالمانه رژیم اشغال گر قدس با اعلام تجدید پیمان با مظلومان فلسطینی ابرازمی کنند.
مهندس رحیمی حضور کارکنان در راهپیمایی روز جهانی قدس را در جمع اقشار مختلف حضوری بانشاط برشمرد و اذعان داشت : حضور چشمگیر آحاد مردم عزیزمان در این مراسم نشانه ای از وحدت و همدلی، صلابت، اقتدار و شکوه مردمی در ایران اسلامی است .
شایان ذکر است ، شهرداری قائم شهر اقدام به توزيع بسته هاي فرهنگي در قالب پوستر،  پرچم ايران و محصولات فرهنگي دیگر در جمع راهپيمايان روز قدس و نمازگزاران نمود.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group