لینک

يازده پله زمين رفت به سمت ملکوت      ***************      يک قدم مانده، زمين شوق شکفتن دارد

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری، شهرداری قائم شهر به مناسبت فرارسیدن خجسته سالروز ولادت با سعادت قائم آل محمد (ص) حضرت ولیعصر و الزمان مهدی موعود (عج)امام مهربانیها، اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی در عمارت شهرداری قائم شهر  نمودند.
مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ضمن تبریک بمناسبت فرارسيدن خجسته ميلاد با سعادت يگانه منجي عالم بشريت حضرت حجت بن الحسن العسكري ارواح العالمين له الفداء به محضر مقام معظم رهبری و عموم شهروندان متدين و ولايت مدار قائم شهر و همه منتظران آن حضرت ، در ایستگاه صلواتی حضور بهم رسانده و از عموم شهروندان قائم شهری پذیرایی نمودند .
در ادامه به تصاویر منتخب این اقدام معنوی شهرداری قائم شهر توجه فرمائید.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group