لینک

مراسم بزرگداشت روز کارگر به منظور قدردانی و حمایت از زحمات این قشر بزرگ با حضور مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ، تنی چند ازاعضای شورای اسلامی شهر و با حضور جمع کثیری از کارگران و پرسنل شهرداری در سالن آمفی تئاترعمارت شهرداری قائم شهربرگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، مقارن با ساعت 2 عصر روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت سالجاری و به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، مراسمی به همین منظور در سالن آمفی تئاتر شهرداری قائم شهر برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم جعفر احمدی گرجی ریاست شورای اسلامی قائم شهر به نمایندگی از اعضای شواری اسلامی شهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز کارگر، از زحمات و تلاش خانواده بزرگ شهرداری تشکر کرد و از مهندس رحیمی شهردار قائم شهر که خود از قشر کارگر است و همیشه و در همه جا بر این موضوع تاکید دارند تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت این نگاه در زمینه مدیریتی ایشان کاملا مشهود بوده و به خاطر همین مواضع را در جهت تعالی پیش برده است.

احمدی اظهار داشت ما همیشه و در تمام شرایط سخت شاهد تلاشهای بی وقفه تمام کارگران و همکاران شهرداری بوده ایم و به حق قدردان شما هستیم. جانب از شهردار و برادر عزیزم که خالصانه بخاطر تعصب و تعلقی که به شهر و شهروندان داشتند تقدیر و تشکر ویژه می نمایم.

دریابیگی نماینده کارگران در استان مازندران و دبیر تشکیلات خانه کارگر ضمن تبریک این ایام سخنان خود را با فرمایش امام (ره) که هر روز باید روز کارگر باشد آغاز نمود و اظهار داشت: باید همیشه و در همه حال به فکر معیشت و امنیت شغلی کارگران باشیم و ابراز امیدواری کرد که مهندس رحیمی شهردار فهیم و محترم قائم شهر که خود همیشه حامی این قشر زحمتکش بوده است ، همیشه و در همه حال همچون سنوات گذشته به این قشر پر تلاش نگاه ویژه ای داشته باشند.

در ادامه مهندس رحیمی شهردار قائم شهر در مراسم بزرگداشت روز کارگر در شهرداری قائم شهر با بیان اینکه تلاش های بی وقفه کارگران در حوزه مدیریت شهری قائم شهر ستودنی است، بیان کرد: موفقیت ها در حوزه مدیریت شهری در سایه تلاش های شبانه روزی قشر کارگران در مجموعه بزرگ شهرداری قائم شهر میسر شده است.

وی اظهار داشت : کارگران قشر زحمتکش و مولد جامعه هستند که همواره نقش خود را در طول سالهای پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی به خوبی ایفا کردند و امروز نیز در کشور حضوری برجسته و ویژه دارند.

وی در ادامه اظهار داشت: باید همواره در دفاع از کارگران گام برداشت و به صورت ویژه برای رفع دغدغه های کارگران اقدامات قابل توجه ای انجام داد.

شهردار قائم شهر گفت: همکاران شهرداری سفیران و نمایندگان ما در سطح شهر هستند و امیدواریم که همیشه و در هما حال با کارمان ابراز وجود کنیم.

رحیمی در خاتمه به انتخابات پیش رو اشاره کرد و اظهار داشت: امیدواریم اعضای شورای اسلامی شهر آتی، افرادی همدل، همگام و همسو با مردم و عاری از هرگونه بغض و تبعیض باشند.

در ادامه این مراسم همکاران کارگر شهرداری از برنامه های ویژه این روز شامل هنر نمائی گروه موسیقی آئین زندگی، نمایش طنز وبرش کیک روز کارگر ... بهره بردند.

در خاتمه اعضای دومینو قائم شهر به پاس زحمات مهندس رحیمی و تمام حمایتهای ایشان از این ورزش، هدیه ای ویژه را به شهردار تقدیم کردند.

تقدیراز کارگران نمونه سال 96، حسن ختام برنامه ویژه روز کارگر بود که با اهداء لوح تقدیر از این عزیزان و پنج نفر از کارگران بازنشسته قدردانی شد.

 

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group