لینک


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در روز دوشنبه مورخ ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری به همت شهرداری و شورای اسلامی قائم شهر مراسم تجلیل از خانواده های بزرگوار جانبازان و ایثارگران با حضور حضرت آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر، رئیس و اعضای شورای اسلامی قائم شهر، شهردار، مسئولین شهری و جانبازان، ایثارگران و خانواده های ایشان برگزار گردید.

احمدی ریاست شورای اسلامی شهر:رحیمی مدیری جهادی ،عملگرا و پایبند ارزشها و باورهای دینی است

جعفراحمدی گرجی ریاست شورای اسلامی شهر قائمشهر در مراسم تجلیل از ایثارگران وجانبازان هشت سال دفاع مقدس ضمن تبریک این اعیاد و خیر مقدم به حضار خاطر نشان کرد: رویکرد اعضای شورا ی دوره چهارم در حوزه ایثار و شهادت و پاسداشت ارزش های اسلامی ،رویکردی ویژه وتامل برانگیزی بود .وی تاکید داشت: در این راستا عملکرد و توجه شهردار ایثارگر و جهادی قائمشهر به مقوله ایثار و شهادت ،زمینه ساز و تجسم سازهمه آن ارزش ها و باورها بوده و این امر قابل تحسین و تمجید است.

وی افزود: از رویکردهای باورمندانه ی اعضای شورای اسلامی شهر و به ویژه شهردار عزیزمان می توان به ساخت و نصب تندیس ها و سردیس های شهیدان (بلباسی، کهنسال، علاالدینی) و همچنین المان شهید مهدوی اشاره کرد.احمدی گرجی گفت:این رویکرد نه از باب تبلیغات بلکه باورو اعتقاد مان بر این است که عزت ، افتخار و آرامش امروز ما مرهون رشادت های عزیزان جانباز و خانواده های صبور شان است.

ریاست شورای اسلامی شهر افزود:شتاب حرکت عمرانی وخدماتی در شهر قائم شهر با روی کار آمدن مهندس رحیمی،شهردار جوان وپر تلاش شهر ،آهنگ سریع وقابل توجهی به خود گرفت .پروژه هایی که در سال گذشته شاهد آغاز و بهره برداری از آن بوده ایم.از جمله توجه ویژه به حوزه ایثار و شهادت نیز برجستگی خاص و قابل تاملی دارد.

احمدی در پایان ضمن قدردانی از تلاش پرسنل شهرداری گفت :سر آمد و بزرگترین ره آورد مهندس رحیمی را می توان در پروژه تقاطع غیر همسطح جانبازان خلاصه کرد که امروز با گذشت 4 ماه از پروژه بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشتیم که در نوع خود بی نظیر بوده است.

ابوالشهیدین آیت الله معلمی : تحولات ماههای اخیر در شهر بسیار چشمگیر بوده که این امر مرهون زحمات شهردار قائم شهر است.
حضرت آیت الله معلمی  ضمن گرامیداشت اعیاد این ماه عزیز، در جمع بزرگ ایثارگران و جانبازان 8 سال دفاع مقدس از مهندس رحیمی شهردار ساعی قائم شهر به خاطر تلاشهای همه جانبه که با ابتکار عمل و سخت کوشی در مدت زمان تصدی ایشان  در سمت شهردار قائم شهر تقدیر کرد و اظهار داشت : ما در این چند ماه اخیر شاهد تحولات چشمگیری در سطح شهر بوده ایم و آثار به جا مانده از تلاش و پشتکار ایشان در عرصه عمران و آبادانی شهر و همچنین خریداری کارخانه نساجی که یکی از بزرگترین دغدغه های این شهر و شهروندان بوده است را شاهد بودیم. خوشبختانه در موضوع خرید نساجی مهندس رحیمی با ریسک بسیار بالا خطرات فراوانی را به جان خریدند اما فرجام کار برای مردم این شهر شیرین بوده است.
خطیب جمعه قائم شهر در ادامه خاطر نشان کرد: در طول مدت ۱۴ سالی که در خدمت شهروندان عزیز قائم شهری هستم افراد زیادی را در جایگاه شهرداری دیده و در جریان کار آنها قرار داشتم اما مهندس رحیمی در میان همه این عزیزان دارای بالاترین رتبه و جزو بهترین ها بوده اند و از این باب خدا را شاکریم که چنین جوانان برومندی را نصیب این شهر نموده است.
آیت الله معلمی با تاکید بر این موضوع که در این مسیر خطرهای فراوان و فراز و نشیبهای زیادی برای شهردار و مجموعه شهرداری وجود دارد خاطرنشان کرد: باید با توکل بر خدا و سعه صدر از خطرات و دشمنان عبور نمایند و بر توفیقاتشان بیفزایند.
آیت الله معلمی گفت : پروژه های ریز و درشتی در جای جای این شهر در حال اجراست که اینها از مدد و تفکر شهردار حکایت دارد. به هر کجائی از این شهر سر می زنیم شاهد عملیات عمرانی هستیم و رضایت مردمی را به دنبال خواهد داشت.

 

 

 

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group