لینک

اعطای تقدیرنامه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران به مهندس رحیمی شهردار قائم شهر.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، مدير کل امور ايثارگران استان مازندران در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران که با حضور مسئولین شهری و استانی برگزار شد بااهداي لوح تقدير از تلاش هاي شهردار قائم شهر در ساماندهی گلزار شهدا ، نصب تصاویر و تمثال مبارک شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در سطح شهر ، ساخت سردیس و تندیس شهدا و توجه ويژه شهرداري به موضوع ايثار و شهادت تجليل به عمل آورد.
شایان ذکر است شهرداری قائمشهر در یکسال گذشته و در دوران مدیریت مهندس رحیمی و با توجه به دستور و تاکید ایشان با ساخت و نصب تندیس هایی از شهیدان بلباسی، علا الدینی، کهنسال و منقش نمودن تصاویر شهدایی چون مزدستان و بلباسی فضای شهر را دگرگون نمودند.

متن لوح تقدیر به شرح ذیل است:

photo 2017 04 30 08 38 22

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group