لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در شب میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و به مناسبت روز جانباز  و روز پاسدار مراسم تجلیل از جانبازان 50 درصد به بالا و نخاعی با همت شهرداری، شورای اسلامی قائم شهر و بنیاد شهید و امور ایثارگران قائم شهر برگزار شد.

 

 این مراسم با حضور دکتر رضیان نماینده محترم مردم قائمشهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه، سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی، محمدی فرماندار، احمدی رئیس و تنی چند از اعضای شورای اسلامی قائم شهر، رحیمی شهردار و مسئولین شهری برگزار گردید.

شایان ذکر است در این مراسم از خدمات ارزشمند مهندس رحیمی شهردار قائمشهر به پاس توجه ویژه به حوزه ایثارگران قدردانی و تجلیل شد.

گفتنی است از مدیر روابط عمومی شهرداری جناب آقای اسدی نیز که فرزند سردار روحانی شهید، به پاس برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران و جانبازان تجلیل به عمل آمد.

در خاتمه به روایت تصویر شاهد این مراسم خواهید بود:

 

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group