لینک

شهروندان گرامی

آیا می دانید

پروژه تقاطع غیر همسطح غدیر که بمنظور رفع گره کور ترافیکی اجرا شده جهت تملک و اجرای این طرح عظیم تاکنون رقمی بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان هزینه شده که بخش اعظمی از آن در دوره چهارم شورای اسلامی قائم شهر اجرا شده است.

photo 2017 04 28 09 24 40

آیا می دانید

به همت مهندس رحیمی شهردار قائم شهر در یک سال گذشته مجموع ۵۸۲۰۰ متر مربع به ارزش ۳۴۹۰۹۴۴۹۱۵۱ریال بابت پیاده رو سازی سطح شهر هزینه شده است.

جالب است بدانید در مجموع سالهای ۹۲الی۹۴ این رقم ۵۴۴۹۵ متر مربع به ارزش ۲۴۳۷۴۰۰۳۴۸۶ ریال بوده است.

photo 2017 04 28 09 24 49

 آیا می دانید

به همت مهندس رحیمی شهردار جوان و پر تلاش شهر قائم شهر، در یک سال گذشته بیش از۸۸۴۰ متر به ارزش ۵۳۰۲۷۴۸۲۸۷۲ ریال به کانالهای سطح شهر افزوده شده است.

photo 2017 04 28 09 24 56

آیا می دانید

در یک سال گذشته بیش از ۳۴۱۵۰ متر به ارزش ۲۰۴۸۹۰۵۲۶۵۷ ریال نوه در سطح شهر انجام شده که به این طریق هدایت و کنترل آبهای سطحی شهر تسهیل یافته است.

photo 2017 04 28 09 24 59

آیا می دانید

به همت پرسنل خدوم شهرداری قائم شهر، در یک سال گذشته بیش از ۴۰۰ پروژه عمرانی و خدماتی در بخش آسفالت -نوه- کانال- پیاده رو سازی و...آغاز و به اتمام رسیده است.

photo 2017 04 28 09 25 05

 

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group