لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر اولین نشست هیئت رزمندگان اسلام شهرستان قائمشهر در سال ۹۶ با حضور رضا رحیمی شهردار قائمشهر و ابراهیم یعقوبی فرمانده سپاه ناحیه قائمشهر و اعضای هیئت رزمندگان اسلام در سالن اجتماعات سپاه ناحیه قائمشهر برگزار شد.


در این نشست که با محوریت نحوه برگزاری هر چه باشکوه تر اولین سالگرد شهید محمدبلباسی برپا شد ، تصمیات و هماهنگی های لازم برای نحوه اجرا و برپایی این مراسم با حضور  گسترده مردم شهرستان اتخاذ شد.
شایان ذکر است در این نشست گرم و صمیمی، اعضای هیئت رزمندگان اسلام از تلاش‌ها و زحمات بی دریغ رضا رحیمی شهردار پرتلاش قائمشهر جهت هماهنگی در برگزاری مراسمات معنوی هیئت رزمندگان تقدیر و قددانی نموده و با اهدای لوح سپاس از طرف فرمانده سپاه ناحیه قائم شهر از همکاری و ماموریت های محول شده به ایشان در سال ۹۵ ، تقدیر بعمل آمد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group