لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در نخستین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر مهندس رحیمی شهردار قائمشهر به همراه معاونین مدیران عامل سازمانها و جمعی از مسولین واحدهای شهرداری ضمن حضور در شورای اسلامی با اعضای محترم شورای اسلامی دیدار کردند.

در این نشست احمدی گرجی ریاست شورای اسلامی شهر ضمن خیرمقدم به همکاران شهرداری مضافا به گوشه ای از فعالیتهای شهرداری در سال گذشته از جمله خرید کارخانه نساجی شماره یک و پروژه میدان جانبازان اشاره کرد و گفت: آن چیزی که شما در سال گذشته در قالب خدمات به شهروندان ارائه کرده و رضایتمندی شهروندان را فراهم آورده در نوع خود بی نظیر و بی همتا بوده که جا دارد به نمایندگی از سوی خود و سایر اعضای محترم از زحمات یکایک همکاران قدردانی نمایم.

مهندس رحیمی شهردار قائمشهر ضمن قدردانی از اعضای محترم شورای اسلامی و حمایتهای بی دریغ یکایک عزیزان در سال گذشته از پروژه های در دست اقدام خاطر نشان کرد:خوشحالیم که تلاش همکاران بنده در شهرداری مفید فایده بوده و بحمدالله ضمن دریافت رضایت شهروندان مضافا رضایت شما عزیزان را نیز اخذ کردیم واین میسر نبوده مگر به همت و تلاش همه همکاران در شهرداری که من از این باب از همه این عزیزان قدردانی میکنم و امیدوارم که این تلاشها و کوششها مستمر و پایدار باشد.

در ادامه این نشست اعضای محترم شورای اسلامی نیز ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از تلاشهای همکاران شهرداری بخصوص مهندس رحیمی شهردار  قائمشهر به بیان برخی مسائل شهری از جمله خواستار تداوم و استمرار خدمات به شهروندان شدند.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group