لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر،  عصر روز چهارشنبه مورخ اول آذر ماه سال جاری، در عمارت شهرداری قائم شهر ایستگاه صلواتی به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت در نبرد علیه داعش و با یاد اولین شهید مدافع حرم شهرستان قائم شهر محمد بلباسی و شهدای دیگر بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، طی مراسمی در روز شنبه مورخ ۲۷ آبان ماه سال جاری و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر، اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت ، مهندس امید اعلایی به عنوان مدیرعامل جدید کارخانه نساجی معارفه شد.

دلم برای تو پر می کشد امام غریب ****
غمت ز سینه شرر می کشد امام غریب ****
زیارت تو که فوق همه زیارت هاست *****
دل مرا به سفر می کشد امام غریب

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، همزمان با ایام رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع )، همکاران شهرداری قائم شهر در موکب علویان که از سوی شهرداریهای مازندران  درخيابان طبرسی مشهد برپا گردیده بود، حضور یافتند و از عزاداران پذیرایی نمودند.

همکاران شهرداری قائم شهر بصورت خودجوش کمک های خود را به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، پایگاه مقاومت و امور ورزشی شهرداری قائم شهر به مناسبت هفته بسیج، در روز دوشنبه مورخ۲۲ آبان سال جاری اقدام به برگزاری مسابقات فوتسال، تیراندازی و فوتبال دستی در قالب لیگ، بین کارکنان شهرداری نموده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، طی مراسمی در روز یکشنبه مورخ ۲۱ آبان ماه سال جاری و با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت ، مهندس پیشگر به عنوان سرپرست جدید کارخانه نساجی معارفه شد.

اربعین آمدواشکم زبصر می آید
گوییا زینب محزون ز سفر می‏آید
باز در کرب و بلا شیون و شینی برپاست
کــز اسیران ره شام خبر می‏آید

 

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group