لینک

مراسم تشییع و خاکسپاری پدر شهیدان علی اصغر و جعفر خنکدار صبح روز پنجشنبه و با حضور مسئولین کشوری و استانی برگزار شد.

با فرا رسیدن ماه محرم، مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) همه روزه در نمازخانه شهرداری برگزار می شود.

پرنسل شهرداری قائم شهر در پیامی درگذشت حاج حیدر خنکدار، پدر گرامی شهیدان علی اصغر و جعفر خنکدار را به مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر تسلیت گفتند.

با توجه به شور و نشاطی که همه ساله در آستانه سال جدید تحصیلی در خانواده ها ایجاد می شود شهرداری قائمشهر برای بسط این نشاط در جای جای شهر و نیز آرامش بیشتر در آمد و شد دانش آموزان و اولیاء و مربیان اقدامات در خور توجهی انجام خواهد داد.

به روایت تصویر

این خدمات به شرح ذیل می باشد:

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائمشهر، در تاریخ هفدهم شهریور ماه سال جاری به مناسبت عید سراسر نور غدیر خم، شهرداری قائمشهر اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی در جلوی درب ورودی حسینیه عاشقان نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه پاکسازی و حفظ جنگل، طرح پاکسازی پارک جنگلی تلار  در روز جمعه مورخ ۱۷ شهریور ماه سال جاری اجرا شد.

به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم مراسم جشنی با حضور مسئولین و پرسنل در نمازخانه شهرداری قائم شهر برگزار گردید.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group