لینک

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر، در پیامی شهادت مظلومانه شهید حججی تسلیت و تهنیت گفت.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، متن پیام تسلیت شهردار قائم شهر به شرح زیر می باشد:
شهادت هنر مردان خداست.
افتخارآفريني مدافعان و مجاهدان حرم  گواه صادقی از  شهادت طلبي و جهاد در راه خداست که فرزندان مكتب ولايت آنرا در دفاع از حريم ارزشهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي به منصه ظهور رساندند.
 یکی از اتفاقات بسیار مهمی که در طی چند روز اخیر رخ داد خبر شهادت انسانی آزاده و بزرگ  “شهید محسن حججی” توسط تروریست های داعشی بود.

  محسن حججی و امثال ایشان از سر گذشتند تا با پیام و هدف خویش ، نام ، اعتبار و جاودانگی را برای جامعه بشری به ارمغان آوردند و در دل همه آزادگان جهان حکاکی شدند.
اینجانب َشهادت مظلومانه این شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) را به محضر حضرت ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری تهنیت و تسلیت گفته و برای خانواده محترم ایشان از درگاه خداوند منان اجر جزیل و صبر جمیل را مسئلت  می نمایم.

photo 2017 08 10 09 35 16

 

photo 2017 08 10 09 35 13

 

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group