لینک

مهندس رحیمی در پیامی سالروز گرامیداشت مقام خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، متن پیام مهندس رحیمی شهردار قائم شهر به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار بدین شرح است:

 خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.

از این روی روزنامه نگاران، خبرنگاران و  اصحاب رسانه‌ حامیان راستین قلم و آگاهی هستند.
روز خبرنگار، یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می‌کنند.
  امروزه خبرنگاران نقش تاثیر گذار و بسزایی را بعنوان رابط بین نهادها، مسئولین ومردم در زمینه اطلاع رسانی درست و همچنین ایجاد محیط امن خبری، ایفا می‌کنند.

هفدهم مردادماه، روز بزرگداشت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار جان خود برای این حرفه مقدس اعتبار آفریدند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیقی هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند.
اینجانب فرا رسیدن این روز را به همه پیشگامان عرصه رسانه و خبر تبریک عرض نموده و برای این عزیزان از خداوند متعال، توفیق روزافزون خواستارم.

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group